Popis pozice

Zámečník

Společnost VOLTCOM spol. s r.o. uznávaná a ověřená společnost v oblasti energetiky, hledá novou posilu na pozici Zámečník. Jedná se o certifikovaného dodavatele výstavby kabelových a telekomunikačních sítí, provádění staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování.

Náplň práce:

       zámečnické práce související s výstavbou a rekonstrukcí trafostanic - zdvojené podlahy, příčky, klece, rámy pod technologii, větrací žaluzie apod.

       ostatní zámečnické práce - výroba mobilních zábran, přechodových lávek, speciálních konstrukcí

Požadavky:

       výuční list v oboru (není podmínkou, důležitá je manuální zručnost)

       pracovní zkušenosti v oboru - alespoň 3 roky

       pracovitost, samostatnost a odpovědný přístup k práci

       platný svářečský průkaz (min. ruční obloukové svařování obalenou elektrodou)

       ŘP skupiny B, BE - výhodou

Co získáš?

       odpovídající platové ohodnocení, další firemní benefity, životní pojištění

       mobilní telefon

       firemní placené volno mezi vánočními svátky

       pravidelná školení v oboru

Pracoviště: Brázdim, okres Praha - východ

Nástup: ihned nebo dle dohody