Popis pozice

Účetní, fakturantka

Společnost VOLTCOM spol. s r.o. uznávaná a ověřená společnost v oblasti energetiky, hledá novou posilu na pozici Účetní, fakturantka. Jedná se o certifikovaného dodavatele výstavby kabelových a telekomunikačních sítí, provádění staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování.

Momentálně obsazená pozice

Náplň práce:

       spolupráce na administrativní a ekonomické agendě

       agenda spojená s fakturací a účtováním

       spolupráce s hospodářskou správou v recepci firmy, přebírání pošty

       komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadavky:

       SŠ ekonomického zaměření, (popř. všeobecné)

       pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví - alespoň 5 let praxe na účetní pozici

       znalost daňových a účetních předpisů, znalost podvojného účetnictví

       lepší uživatelskou znalost PC (MS Office), předchozí zkušenost s účetním SW vítaná

       flexibilita, loajalita

       ŘP skupiny B

Dále požadujeme:

       organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost

Co získáš?

       odpovídající platové ohodnocení

       přátelské pracovní prostředí

       po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou

       mobilní telefon, další firemní benefity

Pracoviště: Praha 6 - Střešovice

Nástup: 1.6.2019