Popis pozice

Technik servisu VN

Společnost VOLTCOM spol. s r.o. uznávaná a ověřená společnost v oblasti energetiky, hledá novou posilu na pozici Technik servisu VN. Jedná se o certifikovaného dodavatele výstavby kabelových a telekomunikačních sítí, provádění staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování.

Co Vás bude čekat:

       příprava a plánování servisních zakázek, kontakt se zákazníkem

       účast na servisních činnostech

       aktualizace databáze zákazníků, udržování kontaktů, vedení pohotovosti

       objednávání a plánování prací v sítích ČEZ distribuce, PRE distribuce

Požadavky:

       výuční list nebo maturitní vysvědčení v oboru elektro - silnoproud - vhodné pro absolventy

       Vyhlášku 50/1978 Sb., § 6. - není podmínkou

       organizační a komunikační dovednosti, schopnost plánování

       samostatnost, nadšení a energii pro práci, zkušenost v programu AutoCAD – výhodou

       ŘP skupiny B – aktivní řidič

Co získáš?

       odpovídající platové ohodnocení, motivační systém prémií, 13. plat

       po zkušební době pracovní smlouvu na dobu neurčitou

       firemní benefity - referenční vůz, stravenky, mobilní telefon

       firemní skútr pro rychlejší pracovní přesun k dispozici :)

       pravidelná školení a vzdělávání v oboru, zvyšování kvalifikace

    možnost přípravy na zkoušky revizního technika

       přátelské prostředí zavedené společnosti a týmovou spolupráci, pracoviště na Praze 6

Pracoviště: Praha 6 - Střešovice

Nástup: ihned nebo dle dohody