Popis pozice

Samostatný projektant elektroenergetika

Společnost VOLTCOM spol. s r.o. uznávaná a ověřená společnost v oblasti energetiky, hledá novou posilu na pozici Samostatný projektant elektro. Jedná se o certifikovaného dodavatele výstavby kabelových a telekomunikačních sítí, provádění staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování.

Co Vás bude čekat:

-       zpracovávat všechny stupně projektových dokumentací elektro

-       navrhovat moderní technologie v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie

-       jednat se zákazníky a investory, koordinovat případné subdodávky, pracovat v týmu na rozsáhlejších projektech

-       projektovat osvětlení a elektroinstalace NN, venkovní infrastruktura VN, NN a VO, uzemnění a hromosvody, projekty rozvoden a trafostanic VN/NN a náhradních zdrojů NN.

Požadavky:

-       elektrotechnické vzdělání SŠ/VŠ

-    předchozí praxe v oboru min. 2 roky

-       samostatná práce v AutoCadu nebo MicroStationu

-       pracovitost, samostatnost, aktivita a lidská slušnost

-       ŘP skupiny B – výhodou, jazykové znalosti – výhodou, autorizace ČKAIT – výhodou

Co získáš?

-       odpovídající platové ohodnocení, motivační prémie, stravenky, další firemní výhody

-       po zkušební době pracovní smlouvu na dobu neurčitou

-       mobilní telefon, notebook, stravenky

-       po zapracování služební automobil

-       pravidelná školení a vzdělávání v oboru

-       přátelské prostředí zavedené společnosti a týmovou spolupráci, pracoviště na Praze 6 nebo v Českých Budějovicích

Pracoviště: Praha 6 - Střešovice nebo České Budějovice

Nástup: ihned nebo dle dohody