Popis pozice

Projektant elektroenergetika

Společnost VOLTCOM spol. s r.o. uznávaná a ověřená společnost v oblasti energetiky, hledá novou posilu na pozici Projektant elektro. Jedná se o certifikovaného dodavatele výstavby kabelových a telekomunikačních sítí, provádění staveb v energetice včetně jejich změn a odstraňování.

Náplň práce

·         Návrhy moderní technologie v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie

·         Projektování osvětlení a elektroinstalace NN, venkovní infrastruktura VN, NN a VO, uzemnění a hromosvody, projekty rozvoden a trafostanic VN/NN a náhradních zdrojů NN.

Požadavky

·         Elektrotechnické vzdělání SŠ/VŠ

·         Samostatná práce v AutoCadu nebo Microstationu

·         Pracovitost, samostatnost, proaktivita  a lidská slušnost

·         ŘP skupiny B - výhodou

·         Jazykové znalosti - výhodou

Nabízíme

·         Odpovídající platové ohodnocení

·         Po zkušební době pracovní poměr na dobu neurčitou

·         Firemní benefity – referenční vůz, stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely

·         Přátelské prostředí a týmovou spolupráci

Pracoviště: Praha 6 - Střešovice nebo České Budějovice pozice v ČB momentálně obsazena

Nástup: ihned nebo dle dohody